Android Tv Box X96 Mini

4 000 LEK

Shitet nga: UltraNet 16 Maj 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhimet
Të tjera
Shesim Android Tv Box X96 Mini
Kjo pajisje ju mundeson te ktheni televizorin tuaj ne SMART TV. Mund te shkarkoni aplikacione te ndryshme permes play store, te lundroni ne internet, te shikoni filma, te akesoni rrjetet sociale, etj.
Specifikimet:
CPU – Amlogic S905W
Memorja -- 2GB RAM, 16GB ROM
Sistemi Operativ – Android 7.1.2
Video Output – HDMI 2.0 (4K)
Lidhja me internet - kabull Ethernet dhe Wi-Fi
Leaflet
Në fillim