Ultrasonik anti parazit kunder insekteve

1 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Dje 10:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Të tjera
Ultrasonik anti parazit kunder insekteve 1000 - 2500 Leke

TRIPLE POWER
ELECTROMAGNETIC + DUAL ULTRASONIC SPEAKERS

Sistemi elektronik i kontrollit të dëmtuesve të brendshëm është i thjeshtë për t'u përdorur dhe i sigurt në familje, qen dhe mace. Për të përdorur, thjesht futeni njësinë në ndonjë prizë dhe lejeni të punoj. Efekti i provuar në minj dhe insekte.

100% fëmijët dhe kafshët shtëpiake të sigurta, eko-miqësore

* Materiali: ABS
* Lehtë për tu instaluar: vetëm futni aparatin ne prize
* Elektromagnetike + Dual tejzanor
* JO: Kimikatet, Toxic, Erë
* I sigurt për njerëzit dhe kafshët

PARAMETRA:

Tipari i natës: siguron një shkëlqim të butë në errësirë

Fuqia dalëse: 6-8W
Gama e tensionit: AC90V ~ 250V
Frekuenca e daljes: 24Hz ~ 74Hz
Sipërfaqja efektive e mbulimit: deri 100 m2. 1 njësi

Cmimi: Nga 1000 - 2500 Leke

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Kamera 5MP PTZ IP 360° SecuPlug+ Wifi AutoTracking 299 EUR
Symcode 2.4Ghz Barcode Scanner 1D 2D QR 69€ 69 EUR
XIAOMI Mi ROUTER 4A SUPER WIFI ME 4 ANTENA 2020 5 500 LEK
4 KAMERA PIR 4MP DAHUA + XVR + FULL AKSESORE 350€ 350 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione