Switch D-Link DGS-1008P 8 Porta Gigabit 4 PoE 90€

90 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
GPS Tracker GSM GPRS ne kohe reale me bateri 7 500 LEK
Set Kamera me Mikrofon 5MP + XVR + 1TB + 449€ 449 EUR
Karikues Charger Wireless - Baseus BSWC - P02     3 000 LEK
Kamera 2MP 1080P Wireless Inteligjente Auto Track 55 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Të tjera
DGS-1008P 8-Porta Gigabit Unmanaged Desktop Switch me 4 Porta PoE lejon përdoruesit të lidhen me kamera të tjera IP, telefona IP, Tetë portat Gigabit ofrojnë lidhje për pajisjet dhe aplikacionet që kërkojnë hyrje të rrjetit me shpejtësi të lartë dhe reduktojnë pengesat që mund të ndërpresin komunikimin. Switch DGS-1008P gjithashtu mund të lidhet me pajisje të tjera Ethernet si kompjutera, printera dhe Network Attached Storage (NAS). Ky switch kompakt PoE funksionon në heshtje totale, duke e bërë atë ideal për përdorim në pothuajse çdo dhomë ose zyrë.

Power Over Ethernet (PoE)

Katër portat e parë të kalimit mbështesin standardet IEE 802.3af PoE dhe 802.3at PoE +. Secili prej këtyre katër porteve mund të furnizojë deri në 30W, duke i lejuar përdoruesit të lidhin pajisje të shumta IEEE 802.3af / në përputhje me kalimin. Përdorni PoE për aplikacione që janë nga prizat e energjisë, ose për të zvogëluar rrëmujën e kabllove ekstra. Kur një pajisje fundi nuk është kompatibil me PoE, D-Link DPE-301GS PoE Splitter mund të përdoret për të ndarë

Performanca e Lartë

Switch DGS-1008P përmban instalime plug-and-play pa kërkuar konfigurim shtesë. Mbështetje Auto-MDI / MDI-X në të gjitha portet për kontrollin e largët të kalesës ose shpërndarës, dhe negocimin automatik në çdo port Me filtrimin me shpejtësi teli dhe kalimin e dyqanit dhe të ardhshëm, kaloni DGS-1008P maksimizon performancën e rrjetit, duke minimizuar transmetimin e paketave të keq të rrjetit.

Cmimi: 90€

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Dahua Set Kamera 2MP 80M IR Full HD 249€  249 EUR
TKSTAR GSM GPS tracker me fikje te automjetit     8 500 LEK
GPS Tracker GSM GPRS ne kohe reale me bateri 7 500 LEK
Set Kamera Dahua 4MP + XVR + full aksesore 349€ 349 EUR
Në fillim