Sonoff smart WiFi Elektrik 1500 L

1 500 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Dje 13:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Super Monitor Eizo profesional 23'' Led FlexScan EV2316W 89€ 89 EUR
VOLTCRAFT INVERTER 12V - 230V 150 WATT 4 500 LEK
Kamera Dahua 4MP me Pir + XVR + full aksesore 345€ 345 EUR
Sonoff Basic WiFi Wireless Smart Switch Module 1 500 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Të tjera
Sonoff smart WiFi Elektrik

Automatizimi në shtëpi është "Interneti i gjërave". Kjo thjesht do të thotë mënyra se si të gjitha pajisjet janë të lidhura së bashku për t'u dhënë përdoruesve një kontroll sa me te lehte mbi pajisjet e tyre shtëpiake.

Sonoff Basic është një smart WiFi ekonomik që ofron përdoruesit me kontroll inteligjent në shtëpi. Ky është një ndërprerës i fuqisë së kontrollit të largët që mund të lidhet me një gamë të gjerë pajisjesh. Sonoff Basic WiFi elektrik transmeton të dhëna në një platformë të re përmes rrjetit WiFi, i cili u mundëson përdoruesve të kontrollojnë në distanca të gjitha pajisjet e lidhura, përmes aplikacionit celular eWeLink.

Switch WiFi me WiFi i bën të gjitha pajisjet në shtëpi të mençura. Për aq kohë sa telefoni celular ka rrjet (2G / 3G / 4G / WiFi), përdoruesit mund t'i kontrollojnë pajisjet nga distanca nga kudo në çdo kohë. Një tjetër veçori në dispozicion është vendosja e kohes për pajisjet, të cilat mund të përfshijnë kohe te planifikuar / cikel vazhdimesie, dhe kështu mund të ndihmojë përdoruesit të ken një jetë të lehtë.

Aplikacioni celular eWeLink u mundëson përdoruesve të kontrollojnë lehtësisht pajisjet. Versioni i aplikacionit iOS mund të shkarkohet në App Store, ndërsa versioni i Android në Google Play.

Te dhenat:

Furnizimi me energji: 90V ~ 250V AC (50 / 60Hz)

Max. Aktuale: 10A

Max. Fuqia: 2200W

Temperatura e funksionimit: 0 ℃ ~ 40 ℃

Lagështia e përdorimit: 5% -90%

Standardi Wireless: 802.11 b / g / n

Mekanizmi i Sigurisë: WPA-PSK / WPA2-PSK

Cmimi: 1500 Leke

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Drite e jashtme led me panel diellor 600w 79 EUR
GPS ZONE - SIGURIA VJEN E PARA! 1 LEK
4 KAMERA PIR 4MP DAHUA + XVR + FULL AKSESORE 350€ 350 EUR
Set Kamera 2MP Full-Color + Full aksesore 210€ 210 EUR
Në fillim