Ps3 232gb

18 000 LEK

Shitet nga: Marko kondi 01 Pri 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Delvinë
Prodhimet
Të tjera
Shitet ps3 232 gb 1 lev dhe 4 lojra
Marko kondi
Leaflet
Në fillim