Kanale IPTV stabile per shume dekodera/Smart TV

42 EUR

Shitet nga: Muamet 24 Qer 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Ne ofrojme kanale shqiptare dhe te huaja permes internetit me kualitet te larte dhe lidhje stabile. Kanalet jane pothuajse te gjitha me cilesi Full HD!

Abonimi perfshin:
225 kanale shqiptare (paketa e plote Digitalb dhe Tring, dhe kanale te tjera lokale).

Mbi 250 kanale dedikuar futbollit dhe sporteve te tjera evropiane.

Mbi 100 kanale dedikuar sporteve te tjera amerikane.

Mbi 1700 kanale gjithsej te huaja, pothuajse nga gjithe europa dhe amerika veriore (p.sh. italia, gjermania, zvicra, suedia, franca, SHBA, kanada, anglia dhe shume te tjera).

Me shume se 200 filma shqiptare dhe filma vizatimor ne shqip me kerkese (VOD) per te shikuar ne cdo kohe, perfshire filmat e rinje si 2 gisht mjalte dhe falco.

Mbi 300 filma dhe seriale te huaj te perkthyer ne shqip

Dhe shume te tjera...

Nuk te besohet? Ne ofrojme abonime falas 24 oresh ose me shume per te provuar sherbimin!

Mbeshtesim pothuajse te gjithe IPTV/Satelitore dekoderat si pershembull:

MAG 250 MAG 254

Dreambox / GigaBlue / Vu / Amiko / AirDigital / Azbox / Opticum / Evo / Fulan / ODIN / Octagon / Xtrend / Edision / Zgemma / Spycat / Next

Dhe shume IPTV Dekodera me Enigma 2.

StarLive / Mediastar / Octagon / Ariva / Spark / Geant / Starsat / Tiger

Smart TV ( permes aplikacionit SSIPTV ose Smart IPTV)

LG / Samsung / Sharp / Grundig / Sony / Favorit / Toshiba / Philips

Android TV/Box ( te gjitha llojet e android dekoderave ose TV )

SmartPhone ( iOS dhe Android ) (Samsung HTC Nokia iPhone iPad Alcatel LG Xiaomi Huawei BlackBerry dhe shum te tjere)

Raspberry Pi

Kompjuter ose Laptop (Permes aplikacionit Kodi ose VLC) Dell Lenovo Asus HP Acer Apple macbook Razer Msi dhe shum te tjere

Kompjuterat me sisteme operative Linux, Windows ose macOS

Cfaredo pajisje qe mbeshtet aplikacionin KODI

dhe shume IPTV dekodera te tjere.

Cmimet:

Abonim 1 Muaj, 8 Euro
Abonim 3 Muaj, 28 Euro
Abonim 6 Muaj, 42 Euro
Abonim 12 Muaj, 70 Euro
Abonim 24 ore ose me shume falas sipas nevojes

Email: grooby.muamet@gmail.com
Skype: grooby.al
Telefon: 0038971936347
Viber: 0038971936347
Whatsapp: 0038971936347
Facebook: https://www.facebook.com/groobyn1
Muamet
Leaflet
Në fillim