Aparat IPTV, satelitor, tokesor per sporte, filma

13 000 LEK

Shitet nga: Riku 13 Dhj 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 1 560 LEK / muaj

Shitet aparat Zgemma Star H2 fullHD per IPTV, satelitor dhe tokesor DvB T2. Ky aparat eshte sh i shpejte dhe i hedh Iptv. E lidh me parabole me 4 koka dhe shikon paketat qe transmetojne ne satelit ndeshje, filma, dokumentare muzike etj. Hap paketat Movistar spanjolle, paketa Mediaset Hd Italia, paketa Rai Hd, paketa Polake Polsat Hd dhe Premium Hd, Sky hd dhe Dazn Hd Germany, paketa Ziggo hd Hollandeze, paketa Fox sport Hd Çeke, paketa. Te gjitha keto paketa i japin te gjitha ndeshjet. Shikon stacionet tokesore digitale. Kujt i duhen kam edhe parabolen dhe te gjitha pjeset perberese
Leaflet
Në fillim