Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 29 2022 06:08

Tv Box Android 11 Versioni i fundit

EUR

Publikuar: Qer 29 06:08
Shikime: 428
Android 11 me CPU RK3318 me katër bërthama
Suporton 2.4G / 5.8G Wifi & BT 4.1 Android Tv

2.4G / 5.8G WiFi, nëse dëshironi të përdorni wifi 5G, plotësoni saktësisht nevojat tuaja. Sinjal i qëndrueshëm, i shpejtë dhe me cilësi të lartë WIFI,

3D + 4K & H.265 Mund të shikoni një film 3D në shtëpi dhe nuk keni nevojë të shkoni në kinema, Suporton funksionin 4k dhe 3D

Shoqerohet me telekomande/Mouse ajror zanor

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/

https://www.instagram.com/pc_point_smart_home/
Përshkrimi i linkut

Pc-Point & Smart Home

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Rruga: Rinia +355692797167 https://pc-point-smart-home.business.site
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione