DAHUA 4 Kamera 2MP + XVR 4Ch Vetem 139€

139 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Karikues Charger Wireless - Baseus BSWC - P02     3 000 LEK
Ultrasonik anti parazit kunder insekteve 1 000 LEK
DAHUA SET KAMERA 4MP + DVR XVR 199€ 199 EUR
Super Oferte Dahua Set kamera 2MP Full-HD 125€ 125 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
SUPER OFERTE...!
SI ASNJEHERE ME PARE...

SET KAMERASH + XVR 4Ch + adapter 12V

Sasi e limituar.

Perfshihen:
* 4 Kamera te brendshme 2 Mp Full Hd 1080P IR 20M
* 1 XVR 4 Channel Penta-brid
* 1 Adapter 12V ( per Dvr )
* 1 Adapter 12V ( per kamerat )
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Mikrofon Konference System Delegate's Unit BD-700D 75 EUR
Mouse & Tastiere Wireless 2.4G Fly Air Telekomande 3 500 LEK
KAMERA SECURITY - SISTEME ALARMI 1 LEK
Ultrasonik anti parazit kunder insekteve 1 000 LEK
Në fillim