Android 10.0 TV Box T95 4GB +32GB Quad Core 75€

75 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Dje 13:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Set Kamera me Mikrofon 5MP + XVR + 1TB + 399€ 399 EUR
www.merrjep.al/PcPoint 1 LEK
1080P HD Wifi DVR Video Cam Recorder Makine 5 500 LEK
Thomson TWG850-4  Modem WIFI 0 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Super Android 10.0 TV Box T95 4GB +32GB Quad Core Allwinner H616 6K ULTRA HD

Cmimi: 75€

1, Allwinner H616 Quad Core ARM Cortex A53;

2, GPU: Mali G31™ MP2;

3, Android 10.0 OS;

4, RAM/ROM: 4G/32G

5, Support H.265, 6K, 4K, HDR, HD2.0, USB2.0;

6, Support 10/100M Ethernet, 2.4GHz Wifi;

7, Support Firmware Online Upgrade(OTA).


DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
---------------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Sistem Alarmi KERUI G18 Wireless GSM + Sensor    15 000 LEK
Dahua Set Kamera 5MP + XVR 4K + 1TB + Aksesor 350€ 350 EUR
Gps tracker rele' spy me fikje nga distanca 8500L 8 500 LEK
GPS TRACKING SHERBIME & KONSULENCE 1 LEK
Në fillim