Publikuar: Qer 19 2023 10:16

IPTV Provo bindu pastaj paguaj

Publikuar: Qer 19 10:16
Shikime: 1
Nxitoni dhe abonohuni tani !!!🤗
Numri kontaktues: +38343756108Platforma jonë ofron :
•mbi 5000TV Kanale nga e gjithë bota
🇦🇱🇽🇰🇩🇪🇬🇷🇬🇹🇯🇵🇯🇲🇩🇰🇱🇷🇹🇷🇨🇭🇸🇪
•500TV Kanale Shqiptare 🇦🇱 🇽🇰
•600TV Kanale Sportive 🎱 🎾 🏀
•mijëra Filma nga më të rinjtë në ; NETFLIX & VOD🎬 etj.....

Ofrojmë:
✅Stabilitet Maximal ,
✅Aktivizim mbrenda pak minutave ,
✅Support / Shërbim — 24/7 ,
✅Cilësi & Kualitet i garantuar 💯% ,
✅Test 24 orë të gjitha kanaleve tona .

Kanalet tona mund të shikohen përmes :
- TV SMART ,
- TV ANDROID ,
- PAISJE ANDROID BOX ,
- RESERVER MAG .
+38343756108
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione