Sony RX-100 MK1 20.2mp Premium

200 EUR

250 EUR

2 960 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: edi key 29 Nën 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 2 960 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Fotoaparate
Shitet Sony RX100 20.2 Megapixel / Aparati eshte i perdorur me pak shenja perdorimi por ne gjendje te mire pune. Me lente 28-100mm, f/1.8-4.9 Carl Zeiss, lentja eshte shume e shpejte sidomos ne 28mm me hapjen e diafragmes ne f1.8.

Aparati eshte i vogel por me shume opsione gje qe e ben nje alternative te persosur dhe per fotograf profesioniste qe duan te kene opsionet e nje aparati profesional por qe mund te mbahet me vete ter kohes fale madhesise dhe peshes te vogel. Regjistron dhe video ne full hd dhe ka stabilizator optik. Per ato qe e njohin si aparat cmimi eshte shume i favorshem. 200EUR

Gjithashtu dhuroj dhe nje bateri ekstra, karikues baterie si dhe nje tripod tavoline i markes Altura, te gjitha keto me vlere mbi 50Euro

Specifikimet si me poshte:
1"-type Exmor CMOS sensor (13.2 x 8.8mm, 3:2 aspect ratio)
20.2 million effective pixels
28-100mm (equiv), f/1.8-4.9 Carl Zeiss Vario-Sonnar T* lens
Steady-Shot image stabilization
ISO 125-6400 (ISO 80 and 100 expansion, up to 25,600 using multi-frame noise-reduction)
Face Recognition and Face Registration (up to 8 faces)
Rear control dial and customizable front control ring
10fps continuous shooting in 'Speed Priority' mode
3" 1.2M-dot 'WhiteMagic' LCD screen
13 Picture Effects (27 with variations)
Memory Recall feature can store up to three groups of custom settings
1080p50 video, (AVCHD) with MP4 option
Built-in stereo microphones
330-shot battery life (CIPA)imac, mac, imac pro, macbook, macbook pro, mac pro, ultra hd, 4k, pro, sigma, dc, dn, mirrorless, sony, emount, e-moun, e mount, apsc, aps-c, canon, fujifilm, fuji, nikon, a6000, a6300, a6400, a6500, a7, a9, dslr, mirrorles, Acer Sony Apple Apple (Iphone) Asus Lenovo BlackBerry Samsung Dell HP HTC Huawei LG Mobile Motorola Nokia Panasonic Samsung Sony Toshiba Vodafone ZTE iPhone 3 3GS 4 4s 5 5c 5s 6 Plus 6s Plus 7 Plus 8 Plus SE X Galaxy W I8150 A5 A5 (2016) A5 A7 A8 A9 Alpha C7 I8260 Core II Plus Prime Duos E5 E7 I8730 Fit Gear Grand Neo J1 J2 J3 J5 J7 J8 Mega Nexus Note 10.1 Neo Pocket S2 S3 S4 Active zoom S5 S6 edge edge S7 S8 Plus Sll Star Trend Lite W Win Xcover Y Young mini Advance S III Tab A9 Desire 300 320 510 610 626s 816 Eye V Doogee First One (M7) (M8) M9 S9 One X , 14 One X , Sony RX100 RX-100 DSC Ascend Mate P2 P6 P7 P8 P9 G Play Honor 5c 5x 6x G Flex Stylo Vista G2 G3 G4 G5 G6 G-Flex GX K4 K8 L Bello Optimus F6 L7 L9 V10 V20 Xperia C5 Ultra E E1 E3 E4 L M M2 M4 Aqua M5 P ray SP U V XA Z Z1 Compact Z2 Z3 Z4 Z5 AMAZON
Leaflet
Në fillim