SHITEN LED PANEL BICOLOR

1 200 EUR

Shitet nga: PANEL LED BICOLOR 03 Gush 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Fotoaparate
Shiten led panel bicolor punojne me tension dhe bateri jane kate cop me stativa dhe me bateri V-mont .Kane dy temperature ngjyre te ftohte dhe te ngrihte 3200 - 5600 kalvin kane karikuesi e baterive dhe kater bateri me autonomi mbi 3 ore xhirime dhe fotografi cmimi 1200 € te katerta
PANEL LED BICOLOR
0672275555
Leaflet
Në fillim