Nikon D810 full sensor 36.8mb per pixel camera

2 200 EUR

Shitet nga: Denis Petani Dje 06:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Fotoaparate
Shitet Nikon D810, i ri fringo ne kuti, i blere ne Hong Kong. Mund ta shes me 2 lense Nikon 50mm dhe nje Nikon 16mm fisheye lens Japonese
Gjithashtu ka 2 batteries and 128mb super fast card per fotot me 95mb/second
Eshte blere i ri 3000Euro por me duhen parate per investment dhe po e shes. Eshte shkrepur vetem 608 here!!!
Denis Petani
+355676897147
Leaflet
Në fillim