Nikon D300 + 24-120 mm + karikues + Blic sb25

200 EUR

Shitet nga: Nikon 09 Korr 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Fotoaparate
shitet Nikon D300 + 24-120 mm + karikues origjinal dhe bateri + Blic sb25 cmimi 200 euro i padiskutueshem
Në fillim