Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 04 2018 12:44

👉Nikon AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8E ED VR

Publikuar: Korr 04 12:44
Shikime: 5
👉Nikon AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8E ED VR

Përshkrimi i linkut

Alba-TECH

Servis kompjuterash dhe celularesh. Blerje dhe shitje te mallrave te perdorura si: kompjutera, celulare,aparate fotografike,lente,ipad,lojra per femije. Shitje te aksesoreve te ndryshem elektronike.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr."Kavajes", perballe me Ambulancen Nr.9, kati i II, ose 100m siper Diamant Caffee

+355698190300

https://www.instantstreetview.com/@41.326188,19.804658,58.82h,1.4p,1z

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Servis kompjuterash dhe celularesh. Blerje dhe shitje te mallrave te perdorura si: kompjutera, celulare,aparate fotografike,lente,ipad,lojra per femije. Shitje te aksesoreve te ndryshem elektronike.
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione