🚨Cmimet fillojne nga 🤔 69 Euro

69 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Alba-TECH 03 Pri 22:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Fotoaparate
🚨Cmimet fillojne nga 🤔 69 Euro

👉Cdo produkt ka 6 muaj garanci
Alba-TECH
Servis kompjuterash dhe celularesh. Blerje dhe shitje te mallrave te perdorura si: kompjutera, celulare,aparate fotografike,lente,ipad,lojra per femije. Shitje te aksesoreve te ndryshem elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr."Kavajes", perballe me Ambulancen Nr.9, kati i II, ose 100m siper Diamant Caffee Tregoje në hartë
+355698190300
https://www.instantstreetview.com/@41.326188,19.804658,58.82h,1.4p,1z
Leaflet
Alba-TECH
Lente Nikon 55-300mm 0 LEK
Shitet iPad 2 WiFi + 3G 175 EUR
⛔Lens Hood⛔ 9 EUR
Samyang SY12M-FX-BK 12mm F2.0 Ultra Wide Angle 0 LEK
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione