Canon ORIGINAL Battery Charger Lc-e6 for

55 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Alba-TECH 08 Pri 23:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Fotoaparate
Canon ORIGINAL Battery Charger Lc-e6 for

🚨Canon 5D Mark IV

🚨Canon 5D Mark IIII

🚨Canon 5D Mark II

🚨Canon 5DS | R

🚨Canon 7 D Mark II

🚨Canon 7D Mark I

🚨Canon 80D ,70D ,60D etj.


Alba-TECH
Servis kompjuterash dhe celularesh. Blerje dhe shitje te mallrave te perdorura si: kompjutera, celulare,aparate fotografike,lente,ipad,lojra per femije. Shitje te aksesoreve te ndryshem elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr."Kavajes", perballe me Ambulancen Nr.9, kati i II, ose 100m siper Diamant Caffee Tregoje në hartë
+355698190300
https://www.instantstreetview.com/@41.326188,19.804658,58.82h,1.4p,1z
Leaflet
Alba-TECH
 👉Fujifilm XF 23mm f/1.4 R 0 LEK
Aparat Profesional Nikon D7200 DSLR Camera  0 LEK
Lente Samyang per Canon 135mm 2.2 0 LEK
Nderrim i pasqyrave Canon EOS 600D 0 LEK
Në fillim