️🇦🇱 Canon EOS 5D Mark III DSLR Camera (Body O

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Alba-TECH 03 Pri 20:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Fotoaparate
️🇦🇱 Canon EOS 5D Mark III DSLR Camera (Body Only)
🇽🇰 Canon EOS 5DS DSLR Camera (Body Only)
️🇦🇱️ Canon EOS 6D Mark II DSLR Camera (Body Only)
Alba-TECH
Servis kompjuterash dhe celularesh. Blerje dhe shitje te mallrave te perdorura si: kompjutera, celulare,aparate fotografike,lente,ipad,lojra per femije. Shitje te aksesoreve te ndryshem elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr."Kavajes", perballe me Ambulancen Nr.9, kati i II, ose 100m siper Diamant Caffee Tregoje në hartë
+355698190300
https://www.instantstreetview.com/@41.326188,19.804658,58.82h,1.4p,1z
Leaflet
Alba-TECH
Aparat Profesional Canon EOS 7D 749 EUR
🛑 Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG OS HSM  😍SPORTS😍 L 0 LEK
Nikon AF-S NIKKOR 85mm f/1.8G Lens 299 EUR
Leica C Digital Camera(Light Gold) 0 EUR
Në fillim