Aparate dhe kamra te ndryshme koleksion

1 EUR

5 EUR

Shitet nga: mentor Sot 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Fotoaparate
Shiten aparate analoge dhe dixhitale dhe kamra te ndryshme okazion disa prej tyre dhe funksionale nga 5 euro deri 50 euro . Mund dhe te jepen te gjitha per 200 euro ose me nje aparat fotosh te mire profesional.Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim