Aparat fotografik

50 EUR

60 EUR

Shitet nga: Henri Sot 03:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 740 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Fotoaparate
Aparat fotografik Sony 16 pixel 8x zoom memorie cart 4 gb. Fisha e karikimit dhe lidhjen me kompjuter.Eshte i ri.
Leaflet
Në fillim