CANON SX150is. shitet ose nderrohet me Cel.

0 LEK

Shitet nga: Canon 12 Shk 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhimet
Fotoaparate
CANON\Powershot SX150is shitet ose nderrohet ME NAJ CEL, PLUS MINUS LEK . aparati asht ne gjenje super, thuajse i ri, i ardhur prej amerike .
14MP 12X ZOOM OPTIKAL, SUPER FOTO, VJEN ME QANT DHE ME BATERI KODAK DY PAL BATERI DHE KARIKUES KART MEMORI 4GB,
Leaflet
Në fillim