Canon Powershot SD1300 IS

Shitet nga: Rejs Dje 07:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 080 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet kamera Canon Powershot SD1300 IS ne gjendje te mire. Kamera disponon: lente 12.1 Megapixel me digital zoom 4X. Ben foto te mahnitshme dhe video deri ne 640x480p. Ofroj bashke me karikues/adaptues per EU (pasi eshte model amerikan) dhe karte memorie Sony 32GB, bateri origjinale Canon, fishe USB per lidhje me PC/laptop si dhe cante per kameran. Çmimi 70€ (85 mije lek). Kontakt 0676996786 tel/SMS Viber ose WhatsApp.

Detajet e produktit:

https://www.usa.canon.com/internet/portal/us/home/support/details/cameras/support-point-and-shoot/powershot-sd-elph-series/powershot-sd1300-is
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim