Published: Korr 13 2018 10:17

Nikon d3200 18-105mm

EUR

Published: Korr 13 10:17
Views: 1
Nikon d3200 me lentin 18-105mm në gjendje të shkëlqyer.
Vjen me çantën, baterin, adapterin, dhe kabbllon për pc.
Artikullin gjendet ne Prishtinë, por sipas mundësive mund ta sjellim edhe ne Tiranë.
Whatsapp 0038649527785
Viber 0038349527785

Tag
Nikon, canon, aparate, dasma, ahengje, kamerë, dji, foto
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
Buy now

Delivery via “TNT”: from 180 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0038649527785

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information