Plotë të ri Sony Alpha A7 II

800 EUR

Shitet nga: Malik 26 Maj 03:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhimet
Fotoaparate
Plotë të ri Sony Alpha A7 II Dixhital Kamera & 28-70mm FE OSS Lente, vjen me 24 muaj garanci universale dhe të politikave të kthimit të 90 ditë.

Teksti më në WHATSAPP : +18597770061
Malik
Leaflet
Në fillim