CANON - OKAZION

Shitet nga: CANON 08 Nën 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Fotoaparate
SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI .
SHITET ME KARTE SD 8GB DHE ME KEMBALECIN SI NE FOTO. APARATI PUNON ME BATERI TE ZAKONESHME . CMIIMI PAK I DISKUTUSHEM .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim