kamera Canon Eos 5d

700 EUR

Shitet nga: azeez 04 Maj 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Prodhimet
Fotoaparate
kamera Canon Eos 5d me pajisje të plotë brenda dhe lente të përfshira për 1 vit dhe të garantuara të dokumentuara
azeez
Leaflet
Në fillim