Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 04 2023 04:21

Aparat Fotografik me Film OLYMPUS OM10 129€

EUR

Publikuar: Sht 04 04:21
Shikime: 9
Aparat Fotografik me Film OLYMPUS OM10

(Ne gjendje te shkelqyer)

Për të gjithë të apasionuarit e artit të fotografisë!

CMIMI: 129€

Specifikimet:

Film Format : 24mm x 36mm
Type: :TTL auto-exposure 35mm SLR camera
Lens mount : OLYMPUS OM Mount. About 50 different Zuiko interchangeable lenses.
Shutter : Electronically controlled cloth focal plane shutter. Manual exposure: B, 1 - 1/1,000 sec. with adapter.
Synchronization : X type contact, hot shoe.
Automatic exposure control : Aperture preferred automatic exposure control electronic shutter type. TTL Direct Light Measuring System, center-weighted average light measurement. Measuring range: ASA 100 from F1.2, about 60 seconds to F16, 1/1,000 second.
Programmed Automatic Exposure : TTL direct, measuring range : approximate. -5 EV ~ 18 EV , 50mm F 1.4
Manual exposure : With a Manual Adapter
Self timer : 15sec. delay
Metering system : Olympus direct metering in body. Full aperture center weighted metering.
Measuring range : EV1.5 - EV17 (ASA 100 with F 1.2 standard lens).
Film speed Setting : ASA 12 - 3200
Përshkrimi i linkut

Pc-Point & Smart Home

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne Pc-Point & Smart Home do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne Pc-Point & Smart Home do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Rruga: Rinia +355692797167 https://www.pcpoint.al
9
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione