SONY Z1

300 EUR

Shitet nga: sony 22 Dhj 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet tel SONY Z1 ne gjendje perfekte, shume pak i perdorur, ngjyre e vecante, i zi, me kornize lejla.
ka baterine qe mban me shum per smartphone deri me sot, dhe kamera 20,7 mp nr 2 ne bote.
eshte rezistent ndaj ujit, madje me cilesi ekrani me te mire se SONY Z2 (441 ppi).
per me shume vizitoni http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z1-5596.php

kontaktoni vetem me sms
Leaflet
Në fillim