Samsung Galaxy s4

230 EUR

Shitet nga: Niku 23 Dhj 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Tel eshte ne gjendje pefekte,nuk ka gervishtje.Per kontakt ne:

kreshnikxhaxho@yahoo.com

https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189

Cel. : 0693657836
Leaflet
Në fillim