Samsung Galaxy S3

210 EUR

Shitet nga: Orhan 11 Sht 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes Samsung Galaxy S3 ne gjendje perfekte pa asnje gervishtje apo goditje, ngjyra pebble blue. Telefoni eshte i zhbllokuar,versioni europian , pra punon me cdo karte. Eshte perdorur per 1 muaj por gjithmone i mbajtur me qese dhe kellef. Ka parametra shume te mira 1,4 ghz quadcore, 1 gb ram, 16 gb memorje, ekran hd 1280x720, bateri 2100 mAh. Per me teper shikoni ne gsmarena. Telefoni vjen bashke me karikuesin origjinal dhe kufje.Cmimi shume pak i diskutueshem. Ju lutem vetem telefonata serioze.
Leaflet
Në fillim