Samsung galaxy s2

20 000 LEK

Shitet nga: kosta 10 Sht 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Samsung galaxy s2 si ri. Ne gjendje perfekte. Asnje gervishtje I mbajtur me brojtese xhami dhe gomine.
Leaflet
Në fillim