Samsung Galaxy Pocket ( GT-S5300 )

70 EUR

Shitet nga: Turi 09 Sht 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes Samsung Galaxy Pocket ne gjendje te mire . Shitet bashke me kllufin dhe karikuesin e tij origjinal .
I ardhur nga Italia. Shitet 70 euro. Cmimi i diskutueshem !!

Ketu keni informacionet e nevojshme per telefonin... http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_pocket_s5300-4612.php
Leaflet
Në fillim