Samsung Galaxy Note 3 32gb

45 000 LEK

Shitet nga: adi 04 Sht 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes ose nderroj galaxy note 3 ,i zi,32 gb. Versioni n900a me procesor quad core 2.3ghz. Shoqerohet me kuti,fishe dhe karikues.
Leaflet
Në fillim