Iphone 5s gold

50 000 LEK

Shitet nga: Jonathan pano 16 Dhj 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë

Iphone 5s gold 16gb shume pak i perdorur. I mbajtur ne gjendje Perfekte por ka nje demtim te vogel. Iphoni shitet bashke me kutine origjinale dhe aksesoret qe ka brenda. Cmimi 50.000 te reja i padiskutueshem.
Nr kontakt: 0682013274
Jonathan pano
0682013274
Leaflet
Në fillim