Iphone 5s Gold

45 000 LEK

Shitet nga: Jonathani pano 15 Dhj 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Iphone 5s gold 16gb pak i perdorur. I mbajtur ne gjendje shume te mire por ka disa gervishtje te vogla. Iphoni shitet bashke me kuti dhe aksesoret qe ka brenda. Cmimi 45.000 te reja i padiskutueshem.
Nr kontakt: 0682013274
Jonathani pano
0682013274
Leaflet
Në fillim