IPHONE 5S GOLD 16 GB (FACTORY UNLOCKED)

450 EUR

Shitet nga: Joni 11 Sht 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes iPhone 5S Gold 16 GB (Factory Unlocked).
Celulari eshte i Ri (1 jave perdorim) dhe punon me cdo lloj karte.
Telefoni eshte me kuti dhe me te gjithe aksesoret.
Cmimi eshte pak i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim