Iphone 5s 16Gb

500 EUR

Shitet nga: Klevi 06 Sht 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes iphone 5s i zi 16gb vetem 4 muaj i perdorur .
Smartphone eshte i ruajtur mire , me kufjet dhe karikuesin sic ka ardhur .
Cmimi mund te diskutohet .
Leaflet
Në fillim