Flm merrjep u shittttt .....Iphone 4

20 000 LEK

Shitet nga: Kristi 11 Sht 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes iphone 4 16gb i bardh pa asnje difekt
Bateri mban ,punon me te gjith numrat si brenda dhe jasht shqiperie .
Leaflet
Në fillim