Samsung

0 LEK

Shitet nga: ildoild@hotmail.com 18 Dhj 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Samsung i thjeshte por i ri me kufje me karikus dhe me te tera dhe shume i mire per perdorim
ildoild@hotmail.com
0693147575
Leaflet
Në fillim