Samsung Galaxy S2 Full 16 GB..

180 LEK

200 LEK

Shitet nga: En 07 Sht 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Shes samsung galaxy S2 prog.origjinal , i sapoardhur nga italia, ne kuti, Unlocked dhe me te gjitha opsionet e rregullta. Shes per arsye mosperdorimi..Press njoftimee
Leaflet
Në fillim