IPHONE 5 16gb PA ASNJE GERVISHJE NE GJENDJE SHUM..

370 EUR

Shitet nga: Iphone 5 12 Shk 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Iphone 5 16gb ne gjendje shum te mire pune dhe pa asnje gervishje eshte mbajtur me qese ekrani dhe me klluf origjinal gjat gjith kohes, punon me te gjitha dhojet e kartave.
Iphoni eshte pothuajse i ri nuk ka asnje dhoj shenje qe tket rene ne toke apo te jet perplasur diku dhe nuk eshte cuar asnjeher ne servis per ndonje problem, telefoni disponon dhe dy kelluf origjinal.
cmimi pak i diskutushem.
Iphone 5
0697575038
Leaflet
Në fillim