Iphone 4S 16Gb

180 EUR

Shitet nga: iphone 4s 13 Sht 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
shes iphone 4S e kam mbajtur per merak eshte I zhbllokuar me cip eshte 16 GB

°KUJDES° telefoni eshte i zhbllokum me cip , nga ana kozmetike eshte ne gjendje te shkelqyer me qese nga te dya anet.

nuk kam ca te theme me shume rreth ketij telefoni kush merret me kete pune e nje mire dhe e di se sa eshte cmimi realisht .

cmimi I pa diskutushem 250 mije lek te vjetra

-telefoni vjen bashke me FISHEN PER PC+ KARIKUSEN+ FLETEN MBROJTESE TE XHAMIT+ KUFJET+ KUTIN E VET
iphone 4s
0699613735
Leaflet
Në fillim