FLM MERRJEP.AL U SHIT HTC ONE MINI 2 GOLD

299 EUR

Shitet nga: BESMIR 23 Dhj 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
SHES HTC ONE MINI 2 GOLD !

TELEFONI ESHTE THUAJSE I RI !

ME KUTINE E VET AKSESORET

MODEL AMERIKAN SEPSE EUROPIAN NUK ESHTE HEDHUR NE TREG AKOMA !

DISA NGA VECORITE E KETIJ SMARTPHONE JANE :

EKRANI :
Type Super LCD2 capacitive touchscreen, 16M colors
Size 720 x 1280 pixels, 4.5 inches (~326 ppi pixel density)
Multitouch Yes
Protection Corning Gorilla Glass 3


KAMERAT :Primary 13 MP, 4128 x 3096 pixels, autofocus, LED flash, check quality
Features 1/3'' sensor size, 1.12µm pixel size, geo-tagging, face/smile detection, HDR, panorama
Video 1080p@30fps, 720p@60fps, check quality
Secondary 5 MP, 1080p@30fps

MEMORY: 16 GB + 1 GB RAM ,PROCESORET JANE : Android OS, v4.4.2 (KitKat), planned upgrade to v5.0 (Lollipop)
Chipset Qualcomm Snapdragon 400
CPU Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7
GPU Adreno 305


BOOMSOUND, DHE TE DHENA TE TJERA QE I GJENI TEK gsmarena.com
Leaflet
Në fillim