Bateri Iphone 4 dhe 5s Origjinale

0 LEK

Shitet nga: klaus 18 Dhj 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
shes bateri per iphone 4 dhe 1 bateri 5s /
origjinale te perdorura por ne gjendje shume te mire pune. te ardhura nga amerika.
Leaflet
Në fillim