Samsung j4 plus 32 giga

7 000 LEK

Shitet nga: flori Sot 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
Shitet samsung j4 plus europian me dy karta 32 giga memorie dhe 2 giga ram ne gjendje shume te mire pune dhe estetike. Shoqerohet me gomine dhe karikues. Cmimi 7000 lek.
flori
  Online
0676080600
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione