Publikuar: Dhj 21 2022 10:39

Nderrohet me Xiaomi

LEK

Publikuar: Dhj 21 10:39
Shikime: 405
Nderrohet samsung galaxy note 9.. 6/128 Gb ram..Gjendja 9-10 ngjyra blu shume mire i mbajtur i pa perdorur shume nderrohet me Xiaomi note 11 lite plus minus diferencen celi eshte i gatshem per cdo kontroll qe deshironi ka dhe garancine qe eshte akoma e vlefshme dhe 6 muaj per cdo gje kontakt ne whatsaap kush deshiron
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
405
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698420314

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione