Published: Korr 14 2018 10:19

Gpu gtx750,hdd 150gb,2gb ram,plus leke per tel

Published: Korr 14 10:19
Views: 5
gpu super gtx 750 1gb gddr5
Bandwidth 80.19 GB/sMemory
Memory Type GDDR5
Memory Bus 128 bit
Eshte e rral ne llojin e saj sepse eshte version asus e cila nuk do pine energjie dhe bllok ushqimi profesional per performancen qe nxjer. gpu qe suporton gta5, fortnite,battlefield 4 dhe cdo loje tj pa asnje lloje problemi. eshte mare e re ne kuti ka 2 jave i eshte vene paste mx4 gpuja ka cip qe nuk nxehet me garanci prove edhe cdo gje qe deshironi.

2 gb ram ddr2 2 rame me nga 1 gb jane pa dallim nga i riu por jane te perdorur sic i shikoni ne foto jepen me prove dhe cdo gje qe ju deshironi pa merak.

hdd 150gb 5400rpm marka MAXTOR ka qene tek kompjuteri im per kohen qe e kam perdorur eshte 100 perqind funksional

ofroj dhe leke ne kembim te nje telefoni
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
5
Buy now

Delivery via “TNT”: from 180 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0697895014

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information