Publikuar: Qer 26 2021 11:38

Shitet smartphone Samsung Galaxy J7

LEK

LEK
Publikuar: Qer 26 11:38
Shikime: 2
Samsung Galaxy J7 (2017)
5.5-inch full HD (1080p) display LTE Cat6 Procesor 1.6GHz octa-core Exynos 7870, 3GB RAM, 16GB storage. Dy kamera 13-megapixel Back & Front.
Bateri e palevizshme 3,600 mAh. Dy karta SIM dhe micro SDXC
Me xham mbrojtes te sapo montuar.
Telefoni eshte ne gjendje super te mirembajtur.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione