Publikuar: Mar 17 2021 06:02

Shiten 2 Samsung J7 2018 Samsung J5 Prime 2017

EUR

EUR
Publikuar: Mar 17 06:02
Shikime: 2
Samsung J7 16gb 2018 Fingerprint (duos sim) 8/10
Samsung J5 Prime 2017 Fingerprint (duos sim) 9/10
Celularet shoqerohen me karikues dhe kufje
Kontaktoni ne whatss app
Bejme dhe nderrime
Te dy celularet 145€
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672089987

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione